Поломоечная машина Gaomei убирает строительный супермаркет ОЛДІ в г.Днепр
Gaomei прибирає будівельний гіпермаркет ОЛДІ в м.Дніпро
12.05.2021
поломоечные машины Gaomei в г.Днепр
Gaomei прибирає завод з виробництва ТМ “Фрекен БОК” в м.Дніпро
14.06.2021

«Запоріжсталь» придбав для міської клінічної лікарні підлогомийні машини Gaomei

поломоечные машины Gaomei в г.Запорожье

поломоечные машины Gaomei в г.Запорожье

У рамках програми по боротьбі з COVID -19 «Запоріжсталь» придбав і передав Запорізької міської клінічної лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги клінінгове обладнання для санітарної обробки – підлогомийні машини Gaomei .

Нові підлогомийні машини Gaomei GM50B забезпечують ефективне прибирання і високий рівень чистоти приміщень лікарні за допомогою автоматизованих технологій Gaomei. З огляду на особливі вимоги до гігієни та санітарії в період пандемії, нове обладнання забезпечить високий рівень чистоти і безпеку середовища в лікарні, в якій щорічно медичну допомогу отримують понад 20 тисяч городян, проводяться понад 11тис. операцій щорічно і працює понад 400 медиків.

Самі медики підкреслюють важливість якісної обробки приміщень лікарні відповідно до санітарно-гігієнічними нормами, особливо для пацієнтів зі зниженою опірністю захворюванням і ослабленим імунітетом.

Ми висловлюємо особливу подяку керівництву і співробітникам ПАТ “Запоріжсталь”, які в рамках благодійної діяльності заводу, ініціюють насправді багато різних проектів в допомогу своєму рідному місту, що є гідним прикладом для інших підприємців.