подметальные машины
Клінінгова компанія Брама Груп придбала цілий арсенал техніки Gaomei для клінінгу в м.Суми
06.08.2021
Завод Śnieżka обирає для прибирання підлогомийні машини Gaomei
25.12.2023

Gaomei прибирає відомий машинобудівний завод Ельворті у м.Кропивницький

gaomei для уборки завода Elvorti

Найпотужніше підприємство сільськогосподарського машинобудування – лідер виробництва агротехніки з майже 150-річною історієюзавод «Ельворті» придбав підлогомийну машину Gaomei GM110BT85 для прибирання на своєму виробництві в м.Кропивницький.

поломоечная машина для производства Эльворти
поломоечная машина для производства Эльворти

Підлогомийна машина з сидінням для оператора Gaomei GM110BT85 оптимально підходить для виробництва, прибирання цеху або складу у виробничій сфері. Велика ширина прибирання 80см, великий об `єм баків чистої та брудної води 110л/125л і висока продуктивність миття – 4800 кв.м/год оптимально відповідають потребам промислового підприємства в щоденному прибиранні.

 

Це 4-а за рахунком підлогомийна машина Gaomei, яку завод Ельворті купив у 2021 році для прибирання свого підприємства. Раніше завод придбав 3 акумуляторні машини для підлоги мийки Gaomei GM50B.

поломоечная машина для склада Эльворти

Звертаємо увагу, що всі підлогомийні машини Gaomei комплектуються тільки преміальними комплектуючими. Так, вакуумна турбіна від лідера світової галузі з виробництва двигунів на аерокосмічному та промисловому ринку  Аmetek (США)  забезпечує потужний вакуум і, як результат, – суху підлогу відразу ж після миття. Чи варто говорити про знаменитий бренд Linatex (США) – на всіх машинах Gaomei всмоктуючі губки тільки цього бренду. Мийні щітки американського концерну Malish та двигун щітки від світового лідера Amer (Італія) – гарантія надійного та якісного миття підлоги на будь-якому підприємстві.

Сьогодні багато промислових підприємств України, що займають провідне місце у сфері вітчизняного машинобудування, приділяють велику увагу підняттю стандартів виробництва до світового експортного рівня.
І забезпечення якісного автоматизованого прибирання виробничих та складських приміщень є частиною цих високих стандартів.

Саме тому сьогодні підлогомийними машинами Gaomei прибирають такі заводи як Запорізький завод кольорових металів (м.Запоріжжя), Машинобудівний завод “Світло Шахтаря” (м.Харків), Ромстал Україна (м.Київ), ЗАХІДПРОММАШ (м.Івано-Франківськ), Одеський кабельний завод “Одескабель” (м.Одеса) та багато інших.
І ми щиро радіємо, що сьогодні цей список поповнився новим ім’ям – Ельворті.

Дізнатись детальніше про підлогомийну машину GM110BT85 для виробництва або складу.