Завод Hefei Gaomei Cleaning Equipment Co., Ltd був заснован у 1997 році у Китаї і сьогодні є провідним світовим виробником підлогомийних машин TENNANT GROUP: Gaomei, Tennant і Rongen.

З 2019 бренд Gaomei належить американської корпорації Tennant® – найбільшому міжнародному концерну з виробництва підлогомийної техніки зі штатом понад 4300 співробітників і річним оборотом 1,18 млрд. ам.дол.

12 листопада 2020 концерн Tennant оголосив про нове стратегічне партнерство і народження нового гіганта на ринку обладнання для клінінгу, об’єднавши в Китаї виробничі потужності Tennant, Gaomei і Rongen в одному заводі.

Клінінгове обладнання Gaomei / Rongen експортується в понад 60 країн світу, в тому числі в Україну. З 2017р. компанія Дельта є ексклюзивним представником заводу Hefei Gaomei і займається дистрибуцією і сервісним обслуговуванням машин GAOMEI і RONGEN в Україні.

Сьогодні підлогомийні машини завода Gaomei успішно експлуатуються на більш ніж 400 українських підприємствах в близько 30 містах України.

Всі підлогомийні машини Gaomei / Tennant / Rongen виготовлені за високими світовими стандартами ISO 9001 та європейськими директивами CE, а також сертифіковані в Україні, що підтверджується сертифікатами відповідності.

Виробництво Tennant Group

Найбільший 14000 кв.м сучасний завод Hefei Gaomei
з роботизованим виробництвом повного циклу

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Виробництво TENNANT GROUP: Gaomei, Tennant, Rongen

Завод Hefei Gaomei виробляє підлогомийні машини для всієї продуктової групи американського концерну TENNANT GROUP під брендами Gaomei, Rongen, Tennant

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Повний цикл виробництва прибиральної техніки

Виробництво Gaomei охоплює весь цикл, починаючи з розробки власних технологій і завершуючи відстеженням контроля якості в післяпродажний період.

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Новітнє роботизоване виробництво

Завод Gaomei в Хефей відрізняється високим технологічним рівнем виробництва. Виробничі лінії Gaomei випускають 1 підлогомийну машину з сидінням за 8 хвилин, 1 підлогомийну машину штовхаючого типу за 6 хвилин.

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Новітні технології

Компанія Gaomei використовує сучасні технології на всіх рівнях: високотехнологічне обладнання, сучасні системи управління якістю та ресурсами. На підприємстві впроваджені системи ERP, IQC, FQC і ін.

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Сучасні виробничі лінії

Сьогодні на заводі встановлено нові комп’ютерні виробничі лінії, цехи по обробці листового металу, сучасний цех лазерної різки, цех по виробництву кабельних джгутів, збиральний цех і ін.

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Жорсткий контроль якості

При виробництві техніки Gaomei використовується лазерне кодування для відстеження в післяпродажному обслуговуванні.
Вся техніка проходить контроль якості за допомогою новітньої комп’ютерної діагностики і тестування підлогомийних машин.

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Gaomei – член міжнародної клінінгової асоціації ISSA

Компанія Gaomei є членом найавторитетнішої міжнародної клінінгової асоціації ISSA. Щорічно бренд Gaomei представляється на найпрестижніших міжнародних виставках клінінгової галузі, таких як Interclean Dallas, Interclean Netherland, Pulire Smart Show Italy і ін.

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Якість преміум класу

Все підлогомийні і підмітальні машини Gaomei укомплектовані аксесуарами та витратними матеріалами ПРЕМІУМ класу від топових світових брендів: усмоктувальні губки LINATEX®, мийні щітки MALISH (США), усмоктувальні турбіни від лідера на міжнародному аерокосмічному і промисловому ринку – AMETEK (США), контролери CURTIS (США) и др.

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Власні запатентовані розробки

Завод Gaomei не зупиняється тільки на виробництві техніки. Інновації та передові технології – ключовий фокус компанії в стратегії розвитку. Сьогодні Gaomei – це єдиний R & D виробник в Китаї, який займається дослідженнями і розробками власних технологій в галузі клінінгу.
Компанія має вже 10 зареєстрованих патентів.

Продажі та інновації Gaomei

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

У січні 2019 року компанія GAOMEI представила новий модельний ряд підлогомийних машин серії “Smart” оснащеної системою смарт-управління, яка дозволяє через додаток на мобільному телефоні або комп’ютері відстежувати місцезнаходження підлогомийної машини, її пересування по об’єкту, технічний стан (заряд, помилки і др.параметри) – Це найкращий інструмент управління клінінгом для керівників клінінгових і ін. компаній.

У лютому 2019 року компанія GAOMEI представила найсучаснішу безпілоту підлогомийну машину. РОБОТ-ПІДЛОГОМИЙКА U1916 підлогомийка повністю автоматизує процес збирання, виконуючи миття і сушку підлог, самозарядку, злив і доливання води без участі оператора. Модель u1916 вже активно продається на підприємствах локального ринку в Китаї та скоро вийде у продаж на глобальному ринку, в тому числі в Україні.

Gaomei / Rongen в Україні

Широка мережа дистриб’юторів Gaomei охоплює понад 60 країн світу, в тому числі і Україну (з 2017 року).

Сьогодні понад 250 підприємств в більш ніж 30-ти містах України успішно експлуатують підлогомийні машини Gaomei для автоматизованого прибирання виробничих, складських та торгових приміщень.

Серед наших клієнтів такі компанії як Нова Пошта, УКРЗАЛІЗНИЦЯ, Київський Метрополітен, Аеропорт Бориспіль, Vodafone Україна, дитяча лікарня ОХМАТДІТ, склади ROSHEN, Makeup.ua, торгівельні мережі АШАН, NOVUS, СІЛЬПО, виробничі підприємства Формак, Європан, Одескабель  і ін.

gaomei

Сертифікація за міжнародними стандартами

Виробництво поломоечной техніки здійснюється за найвищими світовими стандартами. Це підтверджується сертифікатами якості міжнародного зразка: ISO 9001 та CE.

Підлогомийні машини також сертифіковані в Україні та мають відповідні Сертифікати відповідності ДСТУ та регламентам безпеки технічного використання обладннання та ін.

На всі підлогомийні машини Gaomei / Rongen діє ГАРАНТІЯ 2 РОКИ від ексклюзивного представництва заводу Hefei Gaomei в Україні.