Gaomei by Tennant, USA

Компанія Hefei Gaomei Cleaning Equipment Co., Ltd була створена в 1997 році і сьогодні є лідером у виробництві підлогомийної техніки в Китаї.

З 2019 бренд Gaomei належить американській корпорації Tennant®, яка є найбільшим міжнародним концерну з виробництва підлогомийної техніки зі штатом понад 4300 осіб і річним оборотом 1,18 млрд. ам.дол.

Поряд з брендом Gaomei компанії Tennant® належить відомий бренд IPC, Італія (з 2017р).

Всі підлогомийні машини Gaomei виготовлені за високими світовими стандартами що підтверджується сертифікатами якості ISO9001, європейським сертифікатом відповідності CE та українським сертифікатом відповідності ДСТУ.

Широка мережа дистриб’юторів по всьому світу. Прибиральная техніка Gaomei експортується в понад 60 країн світу.

З 2017 бренд Gaomei представлений також в Україні. Сьогодні підлогомийні машини Gaomei успішно експлуатуються на українських підприємствах в близько 30 містах України.

Найбільший сучасний завод 14000 кв.м з роботизованим виробництвом повного циклу

Сучасні виробничі лінії

Сьогодні на заводі Gaomei встановлені найсучасніші конвеєрні лінії, високотехнологічні цехи для обробки листового металу та лазерної різки, виробничі цехи для виготовлення кабельних джгутів та інших комплектуючих деталей, збиральний цех та ін.

Повний цикл виробництва прибиральної техніки

Виробництво Gaomei охоплює весь цикл, починаючи з розробки власних технологій і закінчуючи відстеженням контролем якості в післяпродажний період.

Новітні технології

Компанія Gaomei використовує сучасні технології на всіх рівнях: високотехнологічне обладнання, сучасні системи управління якістю та ресурсами. На підприємстві впроваджені системи ERP, IQC, FQC та ін.

Найсучасніше роботизоване обладнання

Завод Gaomei в Хефей відрізняється високим технологічним рівнем виробництва. Виробничі лінії Gaomei випускають одну підлогомийну машину з сидінням за 8 хвилин та одну ручну підлогомийну машину за 6 хвилин.

Жорсткий контроль якості

При виробництві техніки Gaomei використовується лазерне кодування машин для відстеження в післяпродажному обслуговуванні.
Вся техніка проходить контроль якості за допомогою новітньої комп’ютерної діагностики і тестування підлогомийних машин.

Сертифікація за міжнародними стандартами

Виробництво підлогомийної техніки здійснюється за найвищими світовими стандартами. Це підтверджується сертифікатами якості міжнародного зразка: ISO 9001, Bureau Veritas, CE, а також українськими сертифікатами відповідності ДСТУ.

Якість преміум класу

Все підлогомийні та підмітальні машини Gaomei укомплектовані аксесуарами та витратними матеріалами ПРЕМІУМ класу від топових світових брендів: всмоктуючі губки LINATEX®, мийні щітки MALISH (США), всмоктувальні турбіни від лідера світового аерокосмічного промислового ринка – AMETEK (США), контролери CURTIS (США) та ін.

Найсучасніші власні технології

Компанія Gaomei не зупиняється тільки на виробництві. Інновації та передові технології – ключовий фокус компанії у стратегічному розвитку. Сьогодні Gaomei – це єдина R&D виробнича компанія в Китаї, яка займається дослідженнями і розробками власних технологій в галузі клінінгу. Серед сучасних розробок Gaomei у 2019 році – безпілотна підлогомийна машина – Робот u1916 та найсучасніша смарт система для управління машинами на відстані.

Gaomei – член міжнародної клінінгової асоціації ISSA

Компанія Gaomei є членом найавторитетнішої світової клінінгової асоціації ISSA. Щорічно бренд Gaomei представляється на найпрестижніших міжнародних виставках клінінгової галузі, таких як Interclean, ISSA Show North America (США), Pulire Smart Show (Італія) і ін.

поломоечные машины

Продажі та інновації Gaomei в 2019

У січні 2019 року компанія GAOMEI представила новий модельний ряд підлогомийних машин серії “Smart” з системою смарт-управління, яка дозволяє через додаток на мобільному телефоні або комп’ютері відстежувати місцезнаходження підлогомийної машини, її пересування по об’єкту, технічний стан (заряд, обсяг виконаних робіт, помилки та ін. параметри) – Це найкращий інструмент управління клінінгом для керівників клінінгових та ін. компаній.

У лютому 2019 року компанія GAOMEI представила БЕЗПІЛОТНУ підлогомийну машину — u1916. РОБОТ-підлогомийка повністю автоматизує процес прибирання, виконуючи самостійно мийку і сушку підлоги, самозарядку, злив брудної води, додавання чистої води без участі оператора. Модель u1916 вже активно продається на підприємствах локального ринку в Китаї.

  • Січень 2019, зростання продажів Gaomei на світовому ринку склав 19.06%
  • Лютий, 2019, квантове зростання продажів Gaomei на світовому ринку склало 539.64%
gaomei