Gaomei прибирає гіпермаркет Ашан в Києві
10.06.2019
Топова підмітальна машина Gaomei на виставці Комунтех-2019
18.11.2019

Підлогомийні машини Gaomei прибирають Залізничий Вокзал м. Харків

Все більше великих підприємств в Україні вибирають американський бренд Gaomei для щоденної автоматизованої мийки і прибирання підлоги. Сучасні підлогомийні машини з сидінням для оператора Gaomei GM-Mini і GM110BT85 тепер прибирають залізничий вокзал «Харків-Пасажирський».

Залізнично вокзальний комплекс загальною площею 32,6 тис.кв.м. обслуговує величезний пасажиропотік одного з найбільших міст України – м. Харків. Комплекс включає в себе будівлю залізничого вокзалу, готель, квиткові каси, багажне відділення та ін. приміщення, які вимагають регулярного якісного прибирання та підтримання чистоти для забезпечення високого рівня сервісу пасажирів і гостей міста.

Для решения задач по уборке вокзального комплекса с таким большим ежедневным пассажиропотоком выбор был сделан в пользу поломоечных машин Gaomei, которые обеспечивают высокую производительность и отличное качество уборки полов.

Для вирішення задач з прибирання вокзального комплексу з таким великим щоденним пасажиропотоком вибір був зроблений на користь підлогомийних машин Gaomei, які забезпечують високу продуктивність і відмінну якість прибирання підлоги.

Широкий двох щітковий блок, укомплектований підлогомиючими щітками американського бренду Malish, забезпечує високу якість миття пілоги. Потужна вакуумна турбіна відомого світового бренду Ametek повністю всмоктує відпрацьовану брудну воду, залишаючи вимиті підлоги сухими і готовими для подальшого користування.

Простий функціонал і відмінні робочі характеристики забезпечують комфортне прибирання, яке не потребує перерв: баки з великим об’ємом води (110л для чистої і 125л для брудної води), 200Аг батареї, що дозволяють працювати 5ч на одному заряді.