подметальные машины
Деревообробне підприємство придбало міні підмітальну машину Gaomei
27.12.2017
Одеський кабельний завод придбав підлогомийну машину з сидінням Gaomei GM160
15.02.2018

Підлогомийні машини Gaomei GM50B прибирають в супермаркетах NOVUS

Акумуляторна підлогомийна машина Gaomei GM50B стала справжнім бестселером серед клінінгових компаній в Україні. Особливим попитом ця модель користується у компаній, що надають послуги професійного контрактного клінінгу.

Так, клінінгова компанія, яка обслуговує європейську мережу супермаркетів Novus в Україні, після недавньої покупки першої підлогомийної машини Gaomei GM50B днями придбала ще одну, другу машину. Мережа супермаркетів Novus – це європейська мережа литовського холдингу BT INVEST в Україні, яка включає 37 сучасних магазинів різних форматів: супермаркети, торговельні центри і магазини біля будинку площею від 800кв.м до 7000 кв.м

Компанія Novus працює за високими стандартами виробництва, зберігання та реалізації харчових продуктів і недавно пройшла сертифікацію НАССР. Устаткування для прибирання таких підприємств повинно відповідати високому рівню компанії. Виготовлені за світовими стандартами підлогомийні машини Gaomei повністю відповідають цим вимогам і забезпечують чудовий результат мийки – чисту і суху підлогу.

GM50B – це оптимальне поєднання чудових робочих характеристик і вигідної ціни. При своїх компактних розмірах GM50B має високу продуктивність 1950 кв.м / год.

компактні підлогомийні машиникомпактные поломоечные машины

GM 50B Баки Ширина щітки Балка Продуктивність
Батарейна  50 / 50 л 500 мм 860 мм  1950 кв.м/год

У конструкції підлогомийної машини GAOMEI GM50B використовуються компоненти провідних світових виробників (мотори AMER, AMETEK, HLM, контролери CURTIS, щітки MALISH, губки MWR, LINATEX, батареї CHILWEE), корпус машини виготовлений з міцного полімеру низького тиску матовою структури сірого кольору, що робить машину міцної, ергономічними, що не боїться ударів, подряпин і ін. ушкоджень.

Більш детально про підлогомийну машину Gaomei GM50B