Поломоечные машины Gaomei Киев Охматдет
Підлогомийні машини Gaomei прибирають дитячу лікарню Охматдит
24.12.2020
Машиный Gaomei - Городская клиническая больница скорой помощи города Львова
Підлогомийні машини Gaomei прибирають Львівську міську лікарню швидкої допомоги
12.03.2021

Новинка 2021! Підлогомийні машини Hefei Gaomei в синьому кольорі в асортименті

завод поломоечных машин tennant gaomei rongen

Приємна новина для всіх наших клієнтів – підлогомийні машини, які випускає завод Hefei Gaomei представлені тепер в двох варіантах кольорів: GREY – димчастий сірий, серія Gaomei і ROYAL BLUE – королівський синій, серія Rongen.

Китайський підрозділ американського концерну Tennant, найбільший сучасний завод Hefei Gaomei з виробництва підлогомийних машин всієї продуктової групи Tennant, сьогодні представлений і в Україні.

Поломоечные машины Gaomei в синем цвете

Можливість вибрати нове дизайнерське рішення по гідно оцінять клінінгові компанії, які надають послуги з прибирання в супермаркетах, торгових центрах, бізнес-центрах та інших громадських місцях, де гарний зовнішній вигляд обладнання гармонійно вписується в сучасний дизайн торгівельних приміщень.

Поломоечные машины Gaomei в синем цвете

Нижня частина корпусу виконана в чорному кольорі, що робить машину цілком немаркою і зберігає її презентабельний вигляд навіть через чотири – п’ять років експлуатації. Верх машини виконаний в неймовірно гарному “королівському” синьому відтінку, який вигідно підкреслюється елегантними дизайнерськими лініями корпусу.

І хоча обидві серії однакові за своїми технічними параметрами і комплектації, ми впевнені, що підлогомийні машини Rongen, які виглядають неймовірно естетично і привабливо для відвідувачів і клієнтів, займуть своє гідне місце в сфері клінінгу громадських об’єктів.

Підлогомийні машини Gaomei / Rongen доступні зі складу ексклюзивного представника заводу Gaomei в Україні.